Halloween Week at Honeyra – Sezar and Vega Gold honey sachets with pumpkins and candles

Halloween Week —launch prices end 30 October 🎃

Shop now
VEGO Honey (Black Tiger) – black tiger honey UK, sealed box of 10 royal honey sachets

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

VEGO Honey (Black Tiger)

£25.00

🚚 Kup 2 pudełka – darmowa dostawa w Wielkiej Brytanii

Kup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Sezar royal honey 12 pack UK – box of 12 x 18 g sealed sachets, a honey gift box

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

Sezar Honey with Royal Jelly

£35.00£48.00

★★★★★“…Easy to order, came sealed and well packed. Highly recommend.” — AhmedKup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Vega Gold honey – Vega honey from Egypt, box of 10 x 12 g sealed sachets

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

Vega Gold Honey

£26.00£34.00

Kup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Power Rock royal honey pack UK – sealed box and royal honey sachets

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

Power Rock

£25.00£32.00

Kup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Black Tiger Royal Honey Plus – black tiger honey UK, sealed sachets in a gift box

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

Black Tiger Royal Honey Plus

£28.00£35.00

Kup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Black Horse Original royal honey sachets – sealed box and sachets, Honeyra UK

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

Black Horse Original

£27.00£34.00

Kup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Vital Honey royal honey sachets – sealed box and sachets, Honeyra UK

Saszetki miodu royal · Dostawa w całej Wielkiej Brytanii

Vital Honey

£33.00£38.00

Kup terazSpróbuj jednej — £3.99 za saszetkę

Zapieczętowane oryginalne pudełko · Royal Mail 1–3 dni robocze

Autentyczne saszetki z miodem królewskim – Wielka Brytania

Szybka dostawa na terenie całej Wielkiej Brytanii 🇬🇧

Kup teraz

Królewski miód

VEGO Honey (Black Tiger) – Miód królewski w saszetkach, 10 × 12g

VEGO Honey (Black Tiger) – Miód królewski w saszetkach, 10 × 12g

£25.00 GBP

Sezar Honey with Royal Jelly – 12 x 18 g Sachets

Sezar Honey with Royal Jelly – 12 x 18 g Sachets

Cena promocyjna  £35.00 GBP Cena regularna £48.00 GBP

Black Horse Original – Saszetki z miodem królewskim i kawiorem

Black Horse Original – Saszetki z miodem królewskim i kawiorem

Cena promocyjna  £27.00 GBP Cena regularna £34.00 GBP

Vital Honey – Miód Królewski w saszetkach z kawiorem i cynamonem, 10 × 10 g

Vital Honey – Miód Królewski w saszetkach z kawiorem i cynamonem, 10 × 10 g

Cena promocyjna  £33.00 GBP Cena regularna £38.00 GBP

Vega Gold Honey – 10 x 12 g Sachets

Vega Gold Honey – 10 x 12 g Sachets

Cena promocyjna  £26.00 GBP Cena regularna £34.00 GBP

Power Rock – Saszetki z miodem królewskim z kawiorem, 10 × 12 g

Power Rock – Saszetki z miodem królewskim z kawiorem, 10 × 12 g

Cena promocyjna  £25.00 GBP Cena regularna £32.00 GBP

Black Tiger Royal Honey Plus – Surowe miody i mieszanka ziołowa w saszetkach

Black Tiger Royal Honey Plus – Surowe miody i mieszanka ziołowa w saszetkach

Cena promocyjna  £28.00 GBP Cena regularna £35.00 GBP

Honeyra · Nasza historia

Nasza historia — od egipskich kwiatów do Twoich drzwi

Pola koniczyny i kwiatów pomarańczy nad Nilem o wschodzie słońca w Egipcie

Świt nad Nilem

Zanim słońce wzniesie się nad palmy, Delta już brzęczy. Znad rzeki unosi się mgła, pola koniczyny bieleją i różowieją, a powietrze pachnie kwiatem pomarańczy. Tu zaczyna się nasz miód: w Egipcie, nad tą samą rzeką, która od tysięcy lat karmi swoich ludzi.

Ilustracja w stylu płaskorzeźby ze starożytnej egipskiej świątyni: pszczelarze napełniający dzbany miodem

Dar z czasów faraonów

Egipcjanie byli jednymi z pierwszych pszczelarzy na świecie. Niemal 4500 lat temu zbiór miodu wyryto na ścianach Świątyni Słońca króla Niuserre w Abu Gurab: pszczelarze przy ulach, miód przelewany do wysokich dzbanów i pieczętowany. Pszczoła stała się znakiem Dolnego Egiptu w tytule samego faraona, dawna legenda nazywała pszczoły łzami boga słońca Ra, a dzbany z miodem składano w grobowcach jako dar na drogę w zaświaty. Otwierając saszetkę, smakujesz jedną z najstarszych tradycji ludzkości.

Egipski pszczelarz unoszący ramkę zasklepionego plastra w złotej godzinie

Cierpliwość pszczelarza

To rzemiosło żyje do dziś. Przez cały rok egipskie pszczoły podążają za kwitnieniem: cytrusy wiosną, koniczyna do początku lata, bawełna, gdy rośnie upał. Pszczelarz patrzy, czeka i nigdy nie pogania pszczół. Dopiero gdy plastry są pełne i zasklepione woskiem, ramki wyjmuje się ostrożnie, w rękawicach, w złotym świetle wieczoru.

Złoty miód spływający ze świeżego plastra

Z plastra do Twojej saszetki

Woskowe zasklepy delikatnie się otwiera, miód odwirowuje z plastra i filtruje, a potem porcja po porcji zamyka w jednorazowych saszetkach, by każda pozostała świeża i dobrze znosiła podróż. Każda saszetka to mała złota chwila, tylko dla Ciebie.

Pszczoła zbierająca nektar z kwiatu pomarańczy w Egipcie

Aż pod Twoje drzwi

Znad brzegów Nilu do Twojego domu: każde zapieczętowane pudełko wysyłamy na terenie całej Wielkiej Brytanii, w 1–3 dni robocze.

Czy wiesz, że…?

🌸

Pszczoły odwiedzają miliony kwiatów, by wytworzyć jeden kilogram miodu.

🏛️

Starożytni Egipcjanie hodowali pszczoły niemal 4500 lat temu — to jeden z najstarszych zapisów pszczelarstwa na świecie.

🍯

Kwiaty kształtują miód: koniczyna, cytrusy i bawełna nadają mu inną barwę i smak.

Posmakuj historii liczącej niemal 4500 lat. Zobacz kolekcję
  • Oryginalne, zaplombowane pudełka
  • Dostawa Royal Mail ze śledzeniem, cała Wielka Brytania · 1–3 dni robocze
  • Zapieczętowane, bezpieczne opakowanie
  • Bezpieczna płatność przez Shopify · Visa · Mastercard · Apple Pay · Google Pay
  • Darmowa dostawa w Wielkiej Brytanii od 75 £
American Express Apple Pay Diners ClubDiscoverGoogle Pay KlarnaMaestroMastercard Shop Pay Union PayVisa